ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל בתגובה להודעת משרד הבריאות.

תמונת פרופיל של Masters of Plastic and Aesthetic Surgery

ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים בישראל בתגובה להודעת משרד הבריאות.

צילום: דוברות ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל

ד’ר מאיר כהן יו’ר ארגון המנתחים הפלסטיים: ‘אנו מברכים את משרד הבריאות על האזהרה שהפיץ לציבור מפני ביצוע ניתוחים ופרוצדורות רפואיות שמתבצעים בחו’ל, לאחר כשש שנים של תלונות ומידע שהמנתחים הפלסטיים מעבירים לו בנושא. מוטב מאוחר מאשר אף פעם לא’

פורסם ב: 09/05/2023 09:33 אתר ״רינונים״

באשר לעניין עצמו מדגישים בארגון: ‘בכל שנה מטופלים במערכת הבריאות בישראל כ – 80 ישראלים על ידי מנתחים פלסטיים בחדרי המיון, במחלקות הפלסטיקה ובקליניקות של המנתחים הפלסטיים אסתטיים בעקבות סיבוך של ניתוח או הליך שנערך מחוץ לישראל’.

בארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים מציינים כי ‘מדובר לרוב בזיהומים קשים, דימום, עיכוב בריפוי, צלקות לכל החיים ולעיתים אפילו שיתוק, נזק עצבי וסכנת מוות ממשית’.

מוסיף ד״ר מאיר כהן יו״ר ארגון המנתחים הפלסטיים אסתטיים: ״חיוני שהציבור יבין שכל ניתוח טומן בחובו סיכונים ומחייב תקופת החלמה בהשגחה של המנתח הפלסטי אשר יודע למנוע מראש סיבוכים ולטפל בהם . למעשה ניתוח פלסטי בהרדמה כללית בחו’ל זה כמו נהיגה במכונית ללא בלמים. לפעמים מצליחים לעצור בתוך ערימת חול ובפעמים אחרות, זה נגמר רע מאוד ומחייב תיקונים, שחזורים ופעולות נוספות לתיקון הקטסטרופה שאפשר היה למנוע״.

השאר תגובה

Blog at WordPress.com.

%d בלוגרים אהבו את זה: